Popüler Yeniler
Reklamlar

BU ÇOCUĞUN VASFI NE!? BUNLARI HANGİ SIFATLA YAPIYOR!?

TÜGVA Nevşehir Şubesi’nin açılış törenine katılan Bilal Erdoğan, gazetecilere yaptığı açıklamada TÜGVA’nın dünya çapında söz sahibi olacak bir gençliğin yetişmesi için çalıştığını söyledi. 

Daha sonra Gülşehir ilçesine geçen Erdoğan, AK Parti’nin seçim bürosunun açılışını yaptı.

‘GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ”

Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek gençlerin, ilim ve bilim yönünden donanımlı hale erişmeleri amacıyla TÜGVA’nın çeşitli eğitim ve kurslar düzenlediğini belirten Erdoğan, tüm gençlere vakfın çalışmalarına katılım sağlamaları çağrısında bulundu.

“ÇOCUKLARINIZI BİZE GÖNDERİN”

Erdoğan, ” TÜGVA, dünya çapında iddia sahibi, Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi bir gençlik için mücadele ediyor. Aileler, çocuklarını güvenerek teslim edebilirler. Yaz okulları, eğitim kampları ve çeşitli kurslar düzenleniyor. TÜGVA’nın çalışmalarına tüm gençlerimizin katılımı için çağrıda bulunuyorum” dedi.

AKP SEÇİM BÜROSUNU BİLAL ERDOĞAN AÇTI

Daha sonra Gülşehir ilçesine geçen Erdoğan, AK Parti’nin seçim bürosunun açılışını yaptı. Vatandaşlarla sohbet Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin getireceği avantajlar sayesinde Türkiye’nin hızla güçleneceğini dile getirerek;

“ÇATLATACAĞIZ”

“Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Türkiye’nin son 15 yıldır yürüyüşü, halkımızın mutlak desteği sayesinde olduysa bundan sonra da ancak sizlerin mutlak desteği ile olacaktır. Bu seçimlerden sonra Türkiye’nin önü açık. Hem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin vereceği avantajla hem de halkımızın vereceği ciddi destekle Türkiye’nin düşmanlarını bir kez daha çatlatacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: sputnik news