Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar

Burhan Kuzu'nun Nagehan Alçı Tweeti Sosyal Medyayı Salladı!

10790 izlenme2018-05-31 07:03:09

İktidara yakın gazeteci Nagehan Alçı 'nın, dün akşam Habertürk canlı yayınında CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce 'ye sorduğu Sivas Katliamı'na ilişkin soru ve İnce'nin soruya verdiği cevap sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Nagehan Alçı, İnce'ye "Sivas katliamına katliam demeyen Karamollaoğlu ile aynı ittikafta olmaktan rahatsız değil misiniz?" sorusunu yöneltti. İnce, Alçı'nın sorusuna "Bir şartla bu soruya yanıt veririm. Bu soruyu Erdoğan'a da sorabilir misin? Ben hiç Karamollaoğlu ile aynı partide siyaset yapmadım ama Erdoğan yaptı. Ben hep CHP'de siyaset yaptım." ifadeleriyle yanıt verdi. İnce'nin sorusunu Alçı yanıtsız bırakırken, yaşanan bu diyalog sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Nagehan Alçı 'nın durumunu eleştiren ve Muharrem İnce 'nin tutumunu destekleyen paylaşımlarda bulundu.

BURHAN KUZU ŞAŞIRTMADI

AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ise kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Nagehan Alçı 'nın Muharrem İnce 'yi terlettiğini öne sürdü.