Popüler Yeniler
Reklamlar

CHP 'DE ADAY MUHARREM İNCE OLMALI...

Yaklaşan baskın seçimde CHP adayı Muharrem İnce olmalıdır. Halbuki Cumhurbaşkanlığını kaybeden aday olacak kişi "hem milletvekili hemde Genel Başkanlık koltuğunu terk edecek."Bu aşama da CHP başına kim geçecek. Kemal Kılıçdaroğlu aday olmazsa ,aday Muharrem İnce olmalıdır.


CHP tabanında yaklaşan seçimler de Muharrem İnce aday olmalı Neden Çünkü CHP Gençlik kollarından geliyor ve partili ,kimsenin damadı ,kimsenin adamı değil. Çünkü her kesimden oy alabilecek kapasitede. Çünkü kalan kısa sürede reklama ihtiyacı yok herkes tanıyor. Çünkü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a her ortamda her cevabı verebilecek bir insan. Çünkü CHP Tabanı onu istiyor. Türkiye şartlarında CHP'nin en iyi adayı Muharrem İnce'dir. Türkiyede %65 Muhafazakar ve Milliyetçi bir kesim seçmen var ,bu da dikkate alındığında CHP 'nin en iyi adayı gene Muharrem İnce çıkıyor.

Türkiyede %65 Muhafazakar ve Milliyetçi bir kesim seçmen var ,bu da dikkate alındığında CHP 'nin en iyi adayı gene Muharrem İnce çıkıyor. Burada tek handikap Kemal Kılıçdaroğlu'nu yanındakilerin gaza getirip adayımız sensin demeleri ve sen olmazsan İlhan Kesici olsun demeleri ve zorlamaları. Halbuki Cumhurbaşkanlığını kaybeden aday olacak kişi "hem milletvekili hemde Genel Başkanlık koltuğunu terk edecek."Bu aşama da CHP başına kim geçecek. Bu riski ne CHP ne de Kemal Kılıçdaroğlu almamalıdır.Yakındakilerin gazına ve dolmuşuna gelmemelidir. En doğru aday bu yüzden rakibi olan Muharrem İnce olmalıdır. Halk ve CHP tabanı Muharrem İnce'yi 2 turda Cumhurbaşkanı yapabilir. Yoksa başka bir adayla CHP bu işin içinden çıkamaz. Türkiye şartları ve CHP geleceği göz önüne alındığında Kemal Kılıçdaroğlu Genel Başkan olarak kalmalı ,Muharrem İnce aday yapılmalıdır.