Popüler Yeniler
Reklamlar

Çirkin fotomontaja Muharrem İnce tepkisi: FETÖ'den mi öğrendiniz?

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her sözüne cevap verdiğini, bir tek diploma konusunda kendisine cevap vermediğini kaydetti. İnce, Samsun mitinginde bisiklete bindiği anın fotoğraflarını montajlayanlara çok sert tepki göstererek, "Benim bu fotoğrafımı camiye girerken monte etmişler. FETÖ'den mi öğrendiniz bu montajlamayı? Namussuzlar..." diye konuştu.

"FETÖ'DEN Mİ ÖĞRENDİNİZ BU MONTAJLAMAYI?"

Samsun'da sahnedeyim. Gençler bisiklet getirdi, bindim. "O anca bisiklete biner" demiş. Tamam sende ataların gibi ata bin. Ancak bu ülkede baya da bir namussuz var. Benim bu fotoğfımı camiye girerken monte etmişler. FETÖ'den mi öğrendiniz bu montajlamayı? Namussuzlar..


YERLİ MİLLİ SÖYLEMİNE YEMEK TARİFİ İLE YANIT VERDİ

Dünyada ilk 100 marka içinde Türk markası yok. Bizim derdimiz bu olması lazım. İlk kez bir yemek tarifi yapacağım. Kuru fasulye pilav tarifi yapacağım. 2 su bardağı Çin fasulyesi, 2 kaşık Tunus zeytinyağı, onun yanına Ukrayna salçası, 3 bardak Amerikan pirinci olacak. Bunları Rus doğalgazında ısıtacaksınız. Kuru fasülyeyi Çin'den alıyoruz. Bu kuru fasülyenin içine 300 gram Sırbistan eti katacağız. Her gittiği yerde yerli ve milliyiz diyor. Saray'daki mermerler Afyondan mı, Hindistan'dan mı? Bundan daha iyi yerli milli açıklaması olur mu?