Popüler Yeniler
Reklamlar

KARAMOLLOĞLU KONUŞTU... 'ANKARA DUMAN'

İzmir’in Balçova ilçesindeki bir otelde düzenlenen e-mitingte konuşan Karamollaoğlu, partisinin milletvekili adaylarını da tanıttı.

“AK Parti iktidardan ayrılacak, oturacak ve 'ben nerede hata yaptım' diye düşünecek” diyen Karamollaoğlu, şöyle devam etti:

“MÜCADELE EDEMİYORLAR ÇÜNKÜ KENDİLERİ DE İŞİN İÇİNDE”

“15 Temmuz kalkışması ile de mücadele edemediler. İşin içine giremiyorlar çünkü fazla girdikleri zaman kabak başlarında patlıyor. Ciddi manada bu meseleyi ele alırlarsa AK Parti'nin yüzde 70'i içeri girer" diye konuştu.

Karamollaoğlu’nun İzmir’de yaptığı konuşmanın satır başları şöyle:

“ZİHİNLERİ YORGUN, SORUNLARI ÇÖZEMİYORLAR”


“Bir malzeme metal yorgunluğa uğrarsa artık kullanılamaz. Mutlaka değiştirilmesi icap eder. Aslında teşkilatlarında yok ama zihniyetinde metal yorgunluk var. Problem çözemiyor. Dolar üç ileri bir geri. Bu bir problemi çözme manasına gelmiyor. Bu ekonominin iyiye gitmediğinin işareti. Hükümetin ekonomiyi iyi idare edemediğinin işareti. “

“EHLİYETSİZ VE LİYAKATSIZ KİŞİLER”

“3Y'nin hiçbirisi kalmadı. Bunlarla mücadele etmedikleri gibi 3'e yenileri eklendi. Ehliyetli insanları saf dışı bırakırsanız ayağınıza kurşun sıkmış olursunuz. Türkiye şu anda ehliyetsiz ve liyakatsız kişiler tarafından yönetiliyor.”

Kaynak: t24 sarizeybekhaber