Popüler Yeniler
Reklamlar

KATLEDİLEN BİR AİLEDEN GERİYE KALAN 6 AYLIK BEBEĞİ OLAY MAHALLİNDE EMZİREN HEMŞİRENİN 7 YIL SONRA ÇOCUKLA KARŞILAŞMASI

Mersin’de bundan 7 yıl önce bir cinayet vakasına giden 112 çalışanı hemşire Feray Sarıbaş, olay yerine vardığında bir aile faciasıyla karşılaştı. Anne dahil 4 kişi hayatını kaybederken, geriye sadece 6 aylık bir bebek kalmıştı.

Bebek olay mahallinden uzaklaştırılarak ambulansa konuldu nitekim ağlaması bir türlü durmadı. Olay yerine müdahale amacıyla gelen ve daha yeni doğum yapmış bir anne olan hemşire Feray Sarıbaş, ağlayan bebeği kucağına alıp emzirip uyuttuktan sonra yetkililere teslim etti.

Geçtiğimiz günlerde Mersin’in Silifke ilçesinde yaşanan bir olaya giden 112 görevlisi Feray hemşire, olay mahallinde bir çocukla karşılaştı. Bu çocuğun 7 yıl önce işlenen cinayetten geriye tek kalan ve o gün emzirdiği bebek olduğunu öğrenince gözyaşlarına boğuldu.

4. Hoş Geldin Aileme Oğlum.

Çocuğa tekrar bir anne şefkatiyle sarılan Feraye hemşire, çocuğu evine götürerek, kendi kızı ile tanıştırdı. Feraye hemşire, 7 yıl önce emzirdiği çocuğu kendi oğlu gibi görüp, “Hoş geldin aileme oğlum. Kardeş candır, evlat candır. Süt kardeşliği. Çok şükür bin şükür” diyerek sevincini paylaştı.