Popüler Yeniler
Reklamlar

LEVENT GÜLTEKİN S*ÇTI BATIRDI

Gazeteci Levent Gültekin, 24 Haziran gecesinde televizyonların karşısına çıkmayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın yeniden seçildiğini FOX TV´de seçim yayını yapan gazeteci İsmail Küçükkaya´ya gönderdiği “Adam kazandı” mesajı ile kabul eden CHP´nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce´nin seçim gecesi sarhoş olması nedeniyle canlı yayına çıkmadığını iddia etti.

Medyaskope yayınına konuk olan Levent Gültekin şu ifadeleri kullandı:

“İnsanlar sana çok basit bir soru souyor: ‘Sen o gece çıkıp niye bir cümle etmedin?´ Niye bir cümle etmediğini herkesin bildiği, fakat benim de söylemeye utandığım o insanların da utandığı  söylemediği şey şu:

Muharrem Bey, o gece seçimin hemen bitiminden itibaren alkol almaya başlıyor. Saat 11´e kadar tahmin ediyorum ki biraz fazla alıyor. O saatten itibaren televizyonların karşısına çıkamayacak duruma geliyor ve eve kapatıyorlar. Eminim. Bu kesin. Ben emin olmadığım bilgiyi paylaşmam. Şimdiye kadar hiç paylaşmadım.”  

Habertürk TV´de yayınlanan Türkiye´nin Nabzı programında Didem Arslan´ın sorularını yanıtlayan İnce iddialara ilişkin, ´´54 yaşında cumhurbaşkanı adayı, eşinin, 8-9 aylık gelininin, kardeşlerinin, avukatların yanında, böyle birşey olabilir mi, ben bu ülkeye yönetmeye talip olmuş biriyim, bunları söyleyenler ahlaksızdır´´ yorumunda bulundu.